GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 10583423
nr 1058 3423
Kannor
10 st, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:55:32
100 kr
200 kr
250 kr
400 kr